Registreer als nieuwe gebruiker om het Vlaamse Woordenboek op zijn best te kunnen gebruiken. Als ingelogde gebruiker kunt ge bijvoorbeeld nieuwe termen aan ons woordenboek toevoegen, andermans definities verbeteren, en reageren op bestaande definities.
Wees welgekomen | Willekeurig | Top woorden | Recent
Omdat ik het Vlaams Woordenboek al enkele jaren niet meer kan onderhouden, wordt er gewerkt aan een nieuwe versie. Helpers zijn welkom in kanaal #vlaamswoordenboek op de Discord van Nerdland.
De beschrijving van deze term werd 6 keer aangepast.
slecht te been
Woordenboek der Nederlandsche Taal: In het een of ander opzicht gebrekkig; niet fiksch; niet flink. Thans nog slechts in Zuid-Nederland bekend en gebruikelijk.
Ouderen van dagen (ouwe van dagen) zijn vaak kamant.
slecht te been
WNT: In het een of ander opzicht gebrekkig; niet fiksch; niet flink. Thans nog slechts in Zuid-Nederland bekend en gebruikelijk.
Ouderen van dagen (ouwe van dagen) zijn vaak kamant.
Slecht te been
regio Halle?
Ouderen van dagen (ouwe van dagen) zijn vaak kamant.
Slecht te been
regio Halle?
Ouderen van dagen zijn vaak kamant.